Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
4°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Doğan, İzmit’in Hizmetkârıyız

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 5702
Doğan, İzmit’in Hizmetkârıyız

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 28 Haziran Mahallesi’nde inceleme gezisinde bulundu.

Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri, Mahalle Muhtarı Mukadder Mengü ile AK Parti Mahalle Temsilcisi Şenol Gündüz’ün yer aldığı inceleme gezisinde bölge karış karış gezildi. Esnafları da ziyaret edip kolaylıklar dileyen Başkan Doğan, vatandaşların da taleplerini dinledi. Doğan, mahalle gezisi sırasında bölgede gençlere yönelik yapılan en önemli yatırımlardan birisi olan 28 Haziran Gençlik Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.

Vatandaşın Görüşü Önemli

Mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini almayı ihmal etmeyen Başkan Doğan “sizlerin görüşlerine her zaman büyük önem verdik. Mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyoruz. Sizlerin ne yaşadığını yerinde görüyor, sizlerden dinliyoruz. Bu bizim görevimiz. Bizler İzmit’in hizmetkârlarıyız” dedi.

İzmit Çok Gelişti

Başkan Doğan, “yıllardır el değmeyen bölgemize hizmetlerimizi getirdik. Çünkü her bir mahallemiz bizim için çok değerli. İzmit çok değişti, gelişti, gelişmeye de devam ediyor. Artık mahallelerimiz daha değerli. Bekirpaşa bölgemiz bu değişim ve gelişimin en çok yaşandığı bölgelerimizden biri. Bu bölgemiz hızla gelişiyor. Özellikle Cephanelik Bölgesi’nde yapmış olduğumuz çalışmalarla bu bölgelerin değeri hızla arttı” diye konuştu.

 -
 -
 -