Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
11°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Doğan, Yenimahalle’de

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 7624
Doğan, Yenimahalle’de

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalleri karış karış gezmeye devam ediyor.

İnceleme gezisi kapsamında saatlerce mahalleri gezip, istek ve şikâyetleri yerinde dinleyen Başkan Doğan’ın son durağı Yenimahalle oldu. Doğan’a gezisinde Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, Belediye Meclis üyeleri Hayrettin Ünlü, Hüseyin Polattimur, daire müdürleri ile Ak Parti İl yöneticisi Ahmet Sönmez, ilçe yöneticisi Sezgin Akman, mahalle temsilcisi Erdoğan Yiğit eşlik etti.

Üst Yapı Yapılacak

Doğan, teknik ekibiyle birlikte Yenimahalle’de tespitlerde bulunarak, İSU’nun altyapı çalışmaları sırasında bozulan yolların havalar düzelir düzelmez yapılacağını söyledi. Mehtap Sokak’ta yapımı planlanan parkla ilgili de vatandaşların fikirlerinin alınmasını isteyen Başkan Doğan, Hülya Sokak’taki 600 metrekarelik alanın, yapılacak yeni düzenleme ile bölgede sosyal faaliyetlerin rahatlıkla yapılabileceği bir yer haline geleceğini ifade etti.

Çok Yararlı Oluyor

İnceleme gezilerinin halkla temas anlamında ayrı bir öneme sahip olduğunu söyleyen Başkan Doğan, gittiği mahallerde esnaf ziyaretleri yapmaya da özen gösteriyor. Yenimahalle’deki incelemelerinde çocuklarla da yakından ilgilenip sohbet eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “göreve geldiğimiz 2009 yılından beri mahalle gezileri düzenliyoruz. Saatler süren ziyaretimiz sırasında başta muhtarlarımız olmak üzere vatandaşlarla sohbet edip görüş alış verişinde bulunuyoruz. Yaptığımız ziyaretlerin hizmetlerin verimliliği açısından çok yararını görüyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 -
 -
 -