Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
12°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Doğan’a Akmeşe’den Teşekkür

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 6155
Doğan’a Akmeşe’den Teşekkür

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezisini Akmeşe’de devam etti. Haftanın en az iki günü gerçekleştirilen inceleme gezilerinin Akmeşe bölümünde vatandaşlar, Başkan Doğan’a büyük ilgi gösterip, doğalgaz için teşekkür ettiler.

Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyesi Sabri Yıldız, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir ile daire müdürlerinin yer aldığı inceleme gezisinde Akmeşe baştan sona dolaşıldı. Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Halil İnceel ile Atatürk Mahalle Muhtar Refik Akyüz’ün de yer aldığı inceleme gezisi sırasında Başkan Doğan, işyerlerini ziyaret edip hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulundu.

Başkan Doğan Sayesinde

Kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet eden Doğan, İZMEK kursiyerlerini de ziyaret etti.  Başkan Doğan’a gittiği her yerde vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunarak “Başkanımızdan Allah razı olsun. Yıllardır özlemini çektiğimiz doğal gaza başkanımız sayesinde kavuştuk. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır” dediler. Mahalle muhtarları da İzmit Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirterek Başkan Doğan’a teşekkür ettiler.

Hizmetler Devam Edecek

Doğan da İzmit’in her köşesine ayrım yapmaksızın hizmet götürüldüğünüm belirterek “Akmeşe bizim gözbebeğimiz. Mesafe olarak İzmit’e uzak olabilir ama her zaman bizim gönlümüzde ayrı bir yeri var. Akmeşe’ye mahalle konağı, kapalı pazar alanı, parklar yaptık, tarihi çeşmeyi restore ettik. Spor sahasının yapımı da devam ediyor. Yolların asfalt ve parke ile kaplanması, İZMEK kurslarımız hep vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşaması içindir. Hizmetlerimiz artarak devam edecek” şeklinde konuştu.

 -
 -
 -
 -