Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
12°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Fevzi Çakmak’ta Mahalle Turu

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 7092
Fevzi Çakmak’ta Mahalle Turu

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yaklaşık 8 yıl önce başlattığı mahalle inceleme gezileri sayesinde mahallelerdeki sorunların daha kısa süre içinde çözüme kavuştuğu kaydedildi.

Haftanın en az 2 günü yapılan mahalle inceleme gezilerinin sonuncusu Alikahya Fevzi Çakmak’ta gerçekleştirildi. Mahalle inceleme gezisine Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, başkan yardımcısı Serkan Yeğnidemir ve daire müdürleri katıldı. Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Fatma Keskin de inceleme gezisi sırasında hazır bulunarak Başkan Vekili İbrahim Bulut’a istek ve şikâyetlerini dile getirdi.

Sokakta Belediyecilik

Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, sokakta belediyecilik anlayışı için vatandaşlara hizmet ettiklerini belirterek” vatandaşı ayağımıza getirmiyor, bizler vatandaşın ayağına gidiyoruz. Mahalle gezileri sırasında sorunları yerinde görüp, vatandaşlarla sorunun çözümü konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuyoruz. Bu da iş verimliliği ve sorunların kısa süre içinde çözümü konusunda oldukça yararlı oluyor” dedi.

 -
 -