Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Halkımız Hizmetlerin En Güzeline Layık

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 5528
Halkımız Hizmetlerin En Güzeline Layık

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan mahalleri adım adım gezmeye, istek ve şikâyetleri yerinde almaya devam ediyor.

Başkan Doğan’ın mahalle inceleme gezileri kapsamındaki son durağı Zabıtan Mahallesi oldu.

Tespitlerin yanı sıra mahallede devam eden çalışmalarında yerinde incelendiği gezide Başkan Doğan'a Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, Zabıtan Mahalle Muhtarı İsmail Candan ve daire müdürleri eşlik etti. Vatandaşlarla bir araya gelip onlarla sohbet Başkan Doğan, İzmit Belediyesi tarafından yapılan mahalle konağında da incelemelerde bulunarak İZMEK kurslarını ziyaret etti.

Vatandaşımız İstiyor Biz Yapıyoruz

İzmit’in her bir mahallesinin kendileri için ayrı bir anlam ve önem taşıdığını Doğan, “Zabıtan, çok eski ve köklü bir mahallemizdir. Kendisine has bir yapılaşması vardır. Yolarla, kaldırımlarla diğer konularla ilgili eksiklikleri tespit ettik, vatandaşlarımızla konuştuk. Ufak tefek yapılacak işlerin dışında mahallemizde büyük bir eksiğimiz yok. Mahallemizin en büyük eksiği mahalle konağıydı, onu da giderdik. Konağımızı kısa sürede yaparak vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Konağımızda şuanda, mefruşat kursu, kuran kursu, fitness salonu ve emekli evimiz hizmette. Yine mahallemizin mescit ihtiyacını da gidererek yeni mescidi vatandaşlarımızın ibadetine açtık. Zabıtan Mahallesi’nde halkımızın istekleri ölçüsünde belediyemiz en güzel hizmetleri yapmaya devam ediyor. Vatandaşımız istiyor bizde isteklerini bir bir gerçekleştiriyoruz. Bizim halkımız hizmetlerin en güzeline layık” dedi.

Çocukluğuna Gitti

Esnafları ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar dileyen Başkan Doğan bakkal dükkânında tezgâhın arkasına geçerek çocukluk yıllarına gitti. İnceleme gezisi sonrası teknik ekibiyle birlikte değerlendirme toplantısı yapan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Doğan’ı mahallerinde, dükkânlarda, mahalle kahvesinde, yanlarında gören vatandaşlar duydukları memnuniyet dile getirdiler.

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -