Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

İzmit Belediyesi Tam Kadro Köylerde

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 7253
İzmit Belediyesi Tam Kadro Köylerde

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, köy ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Doğan, belediye meclis üyeleri Mehmet Çetin, Sabri Yıldız, başkan yardımcısı Serkan Yeğnidemir ve daire müdürleriyle birlikte Karaabdülbaki Sapakpınar ve Süleymaniye köylerini ziyaret etti. Doğan’ı ziyaretler sırasında muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı.

Karaabdülbaki Köyü Muhtarı Seyfettin Aktürk, Sapakpınar Köyü Muhtarı Behçet Yılmaz ve Süleymaniye Köyü Muhtarı Nazmi Özdemir, sorunlarla ilgili Başkan Doğan’a bilgi verdiler.

Şehir Konforunda Köyler

Doğan köy ziyaretleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada “köylerimizde önemli işler yapıyoruz. Eskiden köylerimize sadece Büyükşehir Belediyesi hizmet götürürken son 2 yıldan beri İzmit Belediyesi olarak bizler de köylerimize hizmet yapıyoruz. Köylerde yoları asfalt ya da parke ile kaplıyor, parklar yapıyor, çeşmeleri onarıyor, yeni çeşmeler yapıyor, camilerin ve okulların eksiklerini gideriyor, konaklar yapıyor, temizlik hizmeti veriyoruz. Köylerimize daha çok hizmet için Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nü kurduk. Ziraat mühendisimiz, veteriner hekimimiz sık sık köyleri ziyaret ederek vatandaşlarımıza bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Köylerimiz inşallah köy kokusunu kaybetmeden, şehrin konforuna ulaşsın istiyoruz” dedi.

 -
 -
 -
 -
 -