Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

Çetin DÜZGÜN
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili

Haberler

Karabaş’ta Mahalle Turu

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 5715
Karabaş’ta Mahalle Turu

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, periyodik olarak sürdürdüğü mahalle inceleme gezisini Karabaş ile devam etti.

İnceleme gezisinde Başkan Doğan’a Belediye Başkanvekili İbrahim Bulut, meclis üyesi Güzin Taştekin, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, Ak Parti Karabaş Mahalle Temsilcisi Bülent Doğan, daire müdürleriyle mahalle muhtar Nebiye Malçok eşlik etti. Cadde ve sokakları karış karış gezip, esnafları ziyaret eden Doğan, vatandaşlarla da sohbet etti.

Araç Parkına Engel Olmak İçin Kaldırımlar Yenilenecek

Karabaş Mahallesi’nde araçların kaldırımlara park etmelerini önlemek için bazı yenilemeler ve düzenlemeler yapılacağını belirten Doğan “kaldırımlar yayalar için olmasına rağmen ne yazık ki, bazı sürücüler bu alanlara araçlarını park etmektedir. Bu durumun önüne geçmek amacıyla mahallemizdeki kaldırmalarda yeni düzenlemelerimiz olacak” dedi.

Tramvay Güzergâhında İnceleme

Tramvay güzergâhında da incelemelerde bulunan Başkanı Doğan “İzmit Belediyemiz bir yandan Büyükşehir Belediyemiz bir yandan tramvay yolunun etrafında çalışmalar yürütüyoruz. Hem görsel estetik için çalışıyor, hem de bölgedeki esnaflarımızın kazançlarının artması için kafa yoruyoruz” şeklinde konuştu. Doğan, incelemelerin ardından ekibiyle bir değerlendirme toplantısı yaptı.

 -
 -
 -