Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
25°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Sevtap CENGİZ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ PERSONELİ COVİD-19 AŞISI OLDU

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 596
İZMİT BELEDİYESİ PERSONELİ COVİD-19 AŞISI OLDU

Sağlık Bakanlığı tarafından Koronavirüse karşı başlatılan aşılama kampanyası kapsamında İzmit Belediyesi personeli aşı oldu

Sağlık Bakanlığı’nın Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında sürdürülen aşılama programında Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) kayıtlı tüm çalışanların aşı randevularının açıldığının açıklamasıyla birlikte İzmit Belediyesi harekete geçti. İzmit Belediyesi personelleri aşı randevularının açılmasının ardından aşılanmaya başladı.

Tüm Personel Aşılandı

İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından görevlendirilen sağlık ekibi tarafından, İzmit Belediyesi Belsa Hizmet Binasında Covid-19 aşısı vurulmak isteyen personele aşı yapıldı. Covid-19 salgınıyla mücadelenin aşıyla mümkün olduğunu ancak maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmaya devam edilmesi gerektiğini belirten sağlıkçılar, belediye çalışanlarının korunması açısından aşının önemine değindiler.

Saha Çalışanları Da Aşılandı

Pandemi dönemi boyunca sahada canla başla çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin aşı işlemleri Gültepe Şantiyesinde gerçekleştirildi. Hizmet sektöründe büyük bir özveri ile çalışan ekipler, sağlık çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Belediyemiz Aşıyı Ayağımıza Getirdi

Covid-19 aşısı olan İzmit Belediyesi personeli Selen Uçar “İş yoğunluğundan dolayı hastaneye gidip aşı olamıyorduk. Belediyemiz aşıyı ayağımıza getirdi. Bizde sorumluluk sahibi bireyler olarak aşımızı yaptırdık. Bize bu imkânı sağladığı için Başkanımız Fatma Hanım’a ve sağlık ekiplerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde memnuniyetini dile getirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, pandemi süreci boyunca büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür ederek hediyelerini takdim etti.

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -