Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

EDREMİT’TEN İZMİT BELEDİYESİNE GENÇ VE ÇOCUK HİZMETİ ÖDÜLÜ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 240
EDREMİT’TEN İZMİT BELEDİYESİNE GENÇ VE ÇOCUK HİZMETİ ÖDÜLÜ

İzmit Belediyesi, gençlere ve çocuklara yönelik hizmetlerden dolayı Edremit Belediyesi tarafından verilen İkinci Yüzyıl Yerel Yönetim Ödülü’ne layık görüldü

Gençlere ve çocuklara yönelik olarak geliştirdiği projeler ve verdiği hizmetlerden dolayı takdir toplayan İzmit Belediyesi, Balıkesir Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen İkinci Yüzyıl Yerel Yönetim Ödül Töreni’nde ödüle layık görüldü. 4. Edremit Kitap Fuarı’nın son gününde düzenlenen ödül törenine İzmit Belediyesinden Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç ile Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Ceren Öker Cömert katıldı.

Kocaelispor Forması

Ödülü İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet adına Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı’nın elinden aldı. 4. Edremit Kitap Fuarı’nı da gezen İzmit Belediyesi müdürleri; Ceren Öker Cömert ve Sinem Gülenç, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ı da makamında ziyaret etti. Arslan’a 41 numaralı Kocaelispor forması hediye eden Cömert ile Gülenç, başkan Hürriyet’in selamlarını iletti.

 

 -