Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
3°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN KOİDER’E ZİYARET

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 433
İZMİT BELEDİYESİ’NDEN KOİDER’E ZİYARET

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği(KOİDER) Başkanı Nilgün Yılmaz’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu

İzmit’te kadınların sosyal ve ekonomik hayatta daha aktif olması adına önemli projelere imza atan İzmit Belediyesi, kentin önemli kuruluşları ile de temaslarını sürdürüyor. İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, son olarak sosyolog Burcu Öztürk ile birlikte Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Nilgün Yılmaz ve dernek üyelerinden Av. Evrim Atasoy Ürük’ü ziyaret etti.

Fikir Alışverişinde Bulundular

İzmit Belediyesi’nin kadın çalışmaları, projeleri ve Kadın Girişimciler Merkezi hakkında bilgi verildiği ziyarette iş birliği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz’a destekleri için teşekkür etti. Başkan Nilgün Yılmaz’da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek İzmit Belediyesi heyetine teşekkür etti.