Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
9°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİNİN ÜCRETSİZ PSİKOLOG HİZMETİ İZGİM’DE SÜRÜYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 526
İZMİT BELEDİYESİNİN ÜCRETSİZ PSİKOLOG HİZMETİ İZGİM’DE SÜRÜYOR

İzmit Belediyesi’nin vatandaşlara ücretsiz olarak sunduğu ve her yaştan yüzlerce vatandaşın yararlandığı psikolojik danışmanlık hizmeti İzmit Kadın Girişimciler Merkezi’nde sürüyor.

Fiziksel, zihinsel ve psikolojik olarak halkın sağlığını önemseyen, özellikle pandemi döneminde mental ve duygusal olarak zor günler geçiren vatandaşlara çeşitli destekler sağlayan İzmit Belediyesi psikolojik danışmanlık hizmetini de sürdürüyor. İzmit Belediyesi tarafından istihdam edilen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü psikologları; Betül Bulut Yazıcıoğlu ve Kerim Alp İlter, İzmitlilere İZGİM’de dönüşümlü olarak hizmet veriyor.

Randevuyla Çalışıyorlar

İZGİM’de pazartesi, salı ve çarşamba günü Kerim Alp İlter, perşembe ve cuma günleri ise Betül Bulut Yazıcıoğlu danışmanlık hizmeti veriyor. Sınav stresi, sınav kaygısı, anksiyete bozukluğu, psikolojik ve ruhsal sağlık anlamında ücretsiz danışmanlık hizmeti veren psikologlar diğer günlerinde ise belediye binasında çalışmalarını sürdürüyor. İzmit Belediyesinin psikologları hafta içi her gün saat 09.00 ile 17.00 arasında halkı dinliyor. Vatandaşlar 318 02 10 numaralı hattan randevu alarak ücretsiz hizmetten faydalanabilirler.

 

 -