Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT ÇARŞISI ÜRETİCİLERİ EĞİTİMLERLE DAHA DA GÜÇLENİYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 218
İZMİT ÇARŞISI ÜRETİCİLERİ EĞİTİMLERLE DAHA DA GÜÇLENİYOR

İzmit Çarşısı üreticileri, düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Dükkânımı Geliştiriyorum’ eğitimleri ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor

İzmit Belediyesi öncülüğü ve Good4trust işbirliği ile hayata geçirilen İzmit Çarşısı’nda dükkân sahibi olan üreticiler, aldıkları eğitimlerle dükkânlarını geliştirmeye devam ediyor. Bölgesel ekonomiyi canlandırmak ve üreticiye katkı sağlamak adına kurulan İzmit Çarşısı’nda dükkân sahibi olan üreticiler ‘Dükkânımı Geliştiriyorum’ serisi ile daha da güçlenecek.

Merak Edilenler Soruldu

İzmit Çarşısı üreticileri, geçtiğimiz Cuma günü zoom üzerinden ‘Dükkanımı Geliştiriyorum’ serisinin ikinci oturumuna katıldı. Karaca Erdem tarafından verilen Markalaşma Süreci ve Ürün Tasarımı eğitimi ile üreticiler markalaşma yolunda merak ettiklerini sorarak notlarını aldı. Eğitimlerle dükkânlarını geliştirmeye devam eden İzmit Çarşısı üreticileri bir yandan kendilerine ek kazanç sağlarken bir yandan da bölgesel ekonomiyi canlandırmayı sürdürüyor.

İzmit Çarşısı Ailesine Nasıl Katılabilirim?

Kocaelili bir işletme sahibiyseniz veya İzmit’te yaşayan bir üretici iseniz, İzmit Çarşısı’nda yer alarak Türkiye pazarına kolayca açılabilirsiniz. İzmit Çarşısı’nda üretici olmak için üretici.destek@good4trust.org adresine e-posta atabilir veya 0536 280 90 95 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz. izmitcarsisi.org adresindeki ürünleri satın alarak ve çevrenize duyurarak yerel ekonominin kalkınmasına destek olabilirsiniz.