Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT ÇARŞISI’NDA BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ BAŞLADI!

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 436
İZMİT ÇARŞISI’NDA BABALAR GÜNÜ İNDİRİMİ BAŞLADI!

100’ü aşkın İzmitli üreticiyi, esnafı ve girişimciyi bünyesinde toplayan ülkenin ilk yerel çarşısı İzmit Çarşısı’nda Babalar Günü indirimi başladı

İzmit Belediyesi öncülüğünde Good4trust işbirliğiyle hayata geçirilen İzmit Çarşısı ile İzmitli üreticiler Türkiye genelinden alıcılara ulaşmaya devam ediyor. Doğaya ve topluma saygılı üretim yapmaya niyetli yerel işletmeler, esnaf ve kadın girişimcilerin ürünlerinin yer aldığı İzmit Çarşısı’nda Babalar Gününe özel kampanya başladı.

Doğaya ve İnsana Saygılı

Yerelden ülke geneline açılan İzmit Çarşısı üreticileri, ürünlerini izmitcarsisi.org adresinde yüzbinlerce alıcıya sunmayı sürdürüyor. İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde Şubat ayında faaliyetine başlayan İzmit Çarşısı’nda Babalar Günü’ne özel indirim başladı. Dükkân sahipleri, ürünlerinin fiyatlarında çeşitli oranlarda indirimler uygulayarak Babalar Günü kampanyasına katıldı. 21 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek olan Babalar Günü indirimi ile hem doğaya ve insana saygılı üreticiye destek verilecek hem de bölgesel ekonomi canlanacak.

Sevdiklerinize İyilik Hediye Edin

“İyilikler paylaşıldıkça çoğalır” sloganıyla yola çıkan Good4Trust iş birliğiyle yürütülen İzmit Çarşısı’ndaki Babalar Günü kampanyası ile hem İzmitli üreticilere destek olabilir, hem de sevdiklerinize iyilik hediye edebilirsiniz.

İzmit Çarşısı Babalar Günü Özel Kategorisindeki Ürünlere Göz Atmak İçin;

https://good4trust.org/carsi-izmit-babalargunu