Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT ÇINAR KADIN KOOPERATİFİ’NDE YENİ KREASYON ÇALIŞMASI BAŞLADI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 204
İZMİT ÇINAR KADIN KOOPERATİFİ’NDE YENİ KREASYON ÇALIŞMASI BAŞLADI

İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Dikim Evi Atölyesi yetkilileri, ünlü tasarımcı Özlem Süer’in atölyesine davet edilerek ekim ayında lansmanı yapılacak yeni sezon kreasyonu çalışmalarına katıldı

Yaptıkları çalışmalar ve diktikleri ürünlerle dikkatleri üzerine çeken İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Dikim Evi Atölyesi’nin yetkilileri ünlü tasarımcı Özlem Süer’in İstanbul’daki atölyesine davet edildi. Kadın istihdamına katkı sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) tarafından davet edilen İzmit Çınar Kadın Kooperatifi yöneticileri yeni sezon kreasyonlarıyla ilgili toplantıya katıldı.

Kadın İstihdamına Katkı

Yeni sezonda moda olması beklenen ve ekim ayında lansmanı yapılacak olan kreasyonlar için yapılacak çalışmalara dahil olan İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Dikim Evi çalışanları etkileyici tasarımlar için çalışmalara başladı. Kadınların iş ve sosyal hayatına katkıda bulunmak adına her meslek grubunda kadının yeri ve öneminin altını çizen İzmit Belediyesi, dikim atölyesiyle de farklılığını gözler önüne sermeye devam ediyor.