Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
25°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT KADIN FESTİVALİ'NİN SON GÜNÜ DE RENGARENK GEÇİYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 162
İZMİT KADIN FESTİVALİ'NİN SON GÜNÜ DE RENGARENK GEÇİYOR

İzmit Belediyesi, Sanatfest ve 41 Burda AVM ortaklığında üretici kadınların desteklenmesi amacı ile organize edilen İzmit Kadın Festivali'nde 3. gün de dolu dolu geçiyor

İzmit Belediyesinin, Sanatfest ve 41 Burda AVM ortaklığında üretici kadınların desteklemesi amacıyla organize ettiği İzmit Kadın Festivali'nde son güne gelindi. 41 Burda AVM’nin açık otopark alanında gerçekleştirilen festivalde çok çeşitli alanlarda stantlar kuruldu.

Etkinlikler Gün Boyu Devam Etti

Festival kapsamında söyleşiler, sanatsal workshoplar, el emeğinin sergilendiği birbirinden renkli satış stantları katılımcıların beğenisine sunuldu. Son gün Keçe Yapımı, Barista Kahve Atölye Çalışması ve Dövme Hint Kınası Motifleri çalışmaları yapıldı.  Atölye çalışmalarının ardından ise Op. Dr. İnci Çavuşoğlu Anne ve Bebek Psikolojisi konulu söyleşi gerçekleştirdi.

Son Konser Suzan Kardeş'ten

İzmitlilerin konsere doyduğu festivalde ilk gün Yeni Türkü, ikinci gün ise Fatma Turgut sahne aldı. Bugün saat 21.00'de Suzan Kardeş festivalde sahne alacak. Birbirinden güzel şarkılarını kadınlar için söyleyecek olan Suzan Kardeş'in ardından Dj Zafer Yıldız kapanışı yapacak.

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -