Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
11°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİTLİ KADINLARA MÜJDE!

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 453
İZMİTLİ KADINLARA MÜJDE!

Ücretsiz Fitness Salonları Yeniden Açılıyor

İzmit Belediyesinin kadınlara yönelik hayata geçirdiği ancak pandemi nedeniyle uzun bir süredir kapalı olan ücretsiz fitness salonları, Haziran ayının ortası itibari ile faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecek

Gerçekleştirdiği organizasyonlar ve projelerle kentin her kesimine spor yapma imkanı tanıyan İzmit Belediyesi, pandemi nedeniyle ertelediği çalışmalarına Haziran ayı itibari ile yeniden start verecek. Bu doğrultuda temaslarını hızlandıran İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, kadınların ücretsiz olarak faydalandığı şehrin birçok noktasındaki fitness salonlarının yeniden faaliyetlerine başlayacağını duyurdu. 

İzmit’in 10 Farklı Bölgesinde

Bu uygulamadan faydalanmak ve spor yaparak zinde kalmak isteyen kadın vatandaşlar ikametlerine göre; Yahya Kaptan Hanımeli Kültür Merkezi, Kuruçeşme Kültür Merkezi, Mehmet Ali Paşa Kadın Girişimciler Merkezi, Belsa Plaza B Blok, 42 Evler Körfez Mahallesi, Malta Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Ayazma Mahallesi, Arızlı TOKİ Konutları ve Bekirdere Mahallesi’nde bulunan ücretsiz fitnes salonlarına gidebilecek. 

Ağa, "Halkımızın Hizmetinde Olacağız"

Haziran ayı ortasından itibaren faaliyete geçecek olan fitness salonları, hafta içi 09.00-16.00 saatleri arasında kadın vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verecek. Önceki gün uzun bir aradan sonra kurs hocaları ile bir araya gelerek yaşanan gelişmeler ile ilgili bilgi veren İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, "Pandemi kuralları çerçevesinde kurslarımızı açıyoruz, kısa zaman içerisinde kurs merkezlerimiz aktif hale gelecek inşallah. Bütün isteğimiz sağlıklı bir sezon olsun, halkımızın her zaman hizmetinde olacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

 -
 -