Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİTLİ KADINLARIN EL EMEĞİ HALKIN BEĞENİSİ KAZANDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 297
İZMİTLİ KADINLARIN EL EMEĞİ HALKIN BEĞENİSİ KAZANDI

İzmit Belediyesi, kadın girişimcilerin el emeği ürünlerini vatandaşlarla buluşturmak için Kadın El Emeğini Destekleme Etkinliği’nin ilkini Belsa Plaza önünde gerçekleştirdi

Özellikle pandemi döneminde büyük maddi sıkıntılar çeken İzmitli üreticilere maddi ve manevi desteklerini sürdüren İzmit Belediyesi, kadın girişimcilerin el emeği ürünlerini İzmitli vatandaşlarla buluşturmak adına hayata geçirdiği Kadın El Emeğini Destekleme Etkinliği’nin ilkini dün Belsa Plaza B Blok önünde kurulan satış stantları ile gerçekleştirildi. 40 kadın üreticinin el emeği ürünlerinin yer aldığı etkinlik, hem üretici kadınlar hem de vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Emekçi Dostu Hürriyet

Emekçinin yanında olan ve kadınların ekonomiye katkı sağlaması adına çalışmalar yürüten İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür eden kadın üreticiler, etkinliğin sürmesini istedi. İzmitli kadınların el emeği ürünlerinin satışının gerçekleştiği Kadın El Emeğini Destekleme Etkinliği, 15 günde bir farklı üreticilerle İzmit’in farklı bölgelerinde devam edecek. Etkinliğe katılmak ve el emeği ürünlerini vatandaşlarla buluşturmak isteyen kadın üreticiler, 318 00 10 numaralı telefondan 4701, 4702 ve 4703 dahili hatları arayarak kayıt yaptırabilecek.

 

 -
 -
 -