Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT’TE ÇOCUK OLMAK HARİKA DOSTUM

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 723
İZMİT’TE ÇOCUK OLMAK HARİKA DOSTUM

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanan İzmit Belediyesinde 102 mahalleyi dolaşacak hizmet araçları Türk bayrakları ve balonlarla süslendi

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde İzmit Belediyesinin kutlama hazırlıkları tamamlandı. Pandemi kurallarına uygun olarak İzmit’te büyük coşkuya sahne olacak 23 Nisan’ın heyecanı her mahalle ve sokaktaki evlere taşınacak. Kentin çocukları, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen ayağına giden bayram heyecanına ortak olacak.

Belediye Araçları Türk Bayraklarıyla Süslendi

Başta 23 Nisan TIRI olmak üzere İzmit’in 102 mahallesine dağılacak kutlama araçları Türk bayrakları ve balonlarla bezendi. Belediye hizmet araçları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için süslenirken İzmit Belediyesi ile birlikte tüm kent bayram coşkusunu yaşayacak. Öte yandan kırmızı-beyaza bürünen Temizlik Işleri Müdürlüğü bünyesindeki tüm çöp kamyonları da halka bayram havasında hizmet verecek.

 

 

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -