Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

Sinem GÜLENÇ
Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü

Haberler

KARAABDÜLBAKİ ÜRETİCİ PAZARI’NA İLGİ HER GEÇEN ARTIYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 277
KARAABDÜLBAKİ ÜRETİCİ PAZARI’NA İLGİ HER GEÇEN ARTIYOR

İzmit Belediyesinin, yerel üreticileri vatandaşlarla buluşturabilmek adına hayata geçirdiği Karaabdülbaki Mahallesi Üretici Pazarı’nda satışlar aralıksız devam ediyor

İzmit Belediyesinin, köylerdeki üreticilere katkı sağlamak ve bu bölgelerdeki üreticileri vatandaşlarla buluşturabilmek amacıyla geçtiğimiz hafta Karaabdülbaki Köyü’nde hayata geçirdiği Üretici Pazarı'nın ikinci haftasında da ürünler tezgahlardaki yerini aldı. Geçtiğimiz Cuma günü stantları kullanmaya başlayarak satışlarını gerçekleştiren üreticiler, her Cuma tezgahlarının başında olmaya da devam edecek.

Stantlardan Yararlanabiliyorlar

Cuma günlerinin dışında kalan günlerde tezgah açmak isteyen üreticiler, istedikleri günlerde pazarda stantlarını açarak ürünlerini satabilecekler. Karaabdülbaki ile birlikte Hasancıklar, Ortaburun, Sapakpınar, Sultaniye, Süleymaniye ve Kurtdereli üreticilerde stantlardan yararlanarak ürettikleri doğal ürünleri topraktan halka ulaştırabilecekler. Dönüşümlü olarak stantları kullanan üreticiler, böylece hem emeklerinin karşılığını alıyor hem de aile ekonomilerine katkı sağlamış oluyorlar.

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -