Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü

Şafak ÜZÜMOĞLU
Kırsal Hizmetler Müdürü

Haberler

Belediye Köylününün Ayağına Gidiyor

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1387
Belediye Köylününün Ayağına Gidiyor

İzmit Belediyesi’nin köy ziyaretleri devam ediyor. Belediyenin Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde vatandaşlarla birebir görüşmeler yapılıyor.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nden Ziraat Yüksek Mühendisi Şafak Üzümoğlu ile Veteriner Hekim Gökhan Kılıç tarafından gerçekleştirilen son ziyaretler Akpınar, Arızlı, Kulfallı, Çayırköy, Kabaoğlu, Sekbanlı, Hakkaniye, Kısalar, Kulmahmut, Nebihoca, Sepetçi ve Yassıbağ köylerine yapıldı. Ziyaretlerde başta tarım ve hayvancılık olmak üzere çeşitli konularda köylülerle görüş alış verişinde bulunulduğu, istek ve şikâyetlerin dinlendiği kaydedildi. Muhtarların da yer aldığı ziyaretlerin oldukça yararlı olduğu ifade edildi.

İzmit Belediyesi yetkililerinin ziyaretlerinden memnun kaldıklarını söyleyen köylüler “eskiden paramızla veteriner hekim ve ziraat mühendisi bulamazken Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan sayesinde artık bu hizmetler ayağımıza kadar geliyor. Bizlere böylesine güzel bir hizmeti sağladığı için Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun” dediler.

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü görevlilerinin köy ziyaretlerinin devam edeceği bildirildi.

 -
 -
 -