Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü

Şafak ÜZÜMOĞLU
Kırsal Hizmetler Müdürü

Haberler

HÜRRİYET BU KEZ ÇİFTÇİLER İÇİN İBB’Yİ ZİYARET ETTİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 425
HÜRRİYET BU KEZ ÇİFTÇİLER İÇİN İBB’Yİ ZİYARET ETTİ

Tarımsal kalkınma için üst üste hamleler yapan giden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Ziyaretten İzmitli çiftçilere müjdeli haber geldi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve üst düzey yöneticileri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) çıkarma yaptı. İzmitliler’in refahı ve daha iyi hizmet alabilmesi için birçok projede İBB ile fikir alışverişi yapan başkan Hürriyet bu kez çiftçiler için İstanbul’un yolunu tuttu. Tarım alanında İzmit’e yeni bir soluk getiren hamleler yapan başkan Hürriyet, en son ipek böcekçiliğini yeniden canlandırmak için Eskişehir Belediyesi ile kurduğu temaslar sonunda İzmitlilere hibe dut fidanı getirtmişti. Bu kez çiftçiler için İBB’nin üst düzey yetkilileriyle görüşmeler yapan başkan Hürriyet yine eli boş dönmedi. Hürriyet ziyaretten çiftçiler için binlerce hibe fideyle birlikte döndü.

Kalabalık Ekip Görüşmesi

Başkan Hürriyet’e İstanbul ziyaretinde; belediye başkan yardımcıları; Dilek Yalçın ve Emirşah Torun, koordinatör Ozan Aksu, fen işleri müdürü Burak Güreşen, kırsal hizmetler müdürü Şafak Üzümoğlu, kırsal hizmetler müdür yardımcısı Fatma Karayel eşlik etti.  Hürriyet ve ekibini, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun baş danışmanı Gökhan Günaydın karşıladı. Baş danışman Günaydın ile birlikte İzmit Belediyesi ekibini, İBB Tarım ve Su Ürünleri Müdürü Naki Çetin, İSYÖN A.Ş. Genel Müdürü Hamdi Arpa, Yol Bakım ve Alt Yapı Koordinasyondan Sorumlu Daire Başkanı Seyfullah Demirel ve Fide Üretim Koordinatörü Serap Yıldırım ağırladı.

 

 -
 -