Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü

Şafak ÜZÜMOĞLU
Kırsal Hizmetler Müdürü

Haberler

HÜRRİYET’İN KOCAELİSPOR HEDİYELERİ MELİH GÜRBÜZTÜRK’Ü DUYGULANDIRDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 315
HÜRRİYET’İN KOCAELİSPOR HEDİYELERİ MELİH GÜRBÜZTÜRK’Ü DUYGULANDIRDI

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in, 1991-92 sezonunda Kocaelispor ile şampiyonluk sevinci yaşayan ve uzun yıllardır MS hastalığıyla mücadele eden Melih Gürbüztürk’e gönderdiği Kocaelispor hediyeleri efsane ismi duygulandırdı

Şehrin markası Kocaelispor ile 1980’den bu yana şampiyonluk yaşamış futbolcu, teknik direktör ve kulüp başkanlarına özel şampiyonluk plaketini gönderen Başkan Hürriyet, büyük bir vefa örneği sergiliyor. Şampiyonluk plaketlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki efsanelere ulaştıran başkan Hürriyet, 1991-92 sezonunda elde edilen şampiyonluğun kahramanlarından Melih Gürbüztürk’ü de unutmadı. 

Melih Gürbüztürk Unutulmadı

Başkan Hürriyet, ‘Dünden Bugüne Şampiyon Kocaelispor’ dergisi ve posteri ile 91-92 sezonunda yaşadığı şampiyonluğa özel olarak hazırlanan plaketi Sakarya’nın Hendek ilçesinde yaşayan Melih Gürbüztürk’e de gönderdi. 80’li ve 90’lı yıllarda 140’tan fazla maçta şanlı Kocaelispor formasını terleten Gürbüztürk’e, geçtiğimiz yıl Kocaelispor’un 3. lig şampiyonluğuna özel hazırlanan hediyeleri ulaştıran başkan Hürriyet, bu yıl da özel şampiyonluk plaketiyle Gürbüztürk’ü sevindirdi. 

‘Çok Güzel Bir Vefa Örneği’

Başkan Hürriyet’in, İzmit Belediyesi personeli ile Gürbüztürk’ün evine kadar gönderdiği dergiler ve özel plaket, uzun yıllardır MS ile mücadele eden unutulmaz orta saha oyuncusuna büyük moral oldu. Hediyelerinden dolayı Başkan Hürriyet’e teşekkür eden Gürbüztürk, “Başkanım çok mutlu oldum. Unutulmadığım için çok teşekkür ederim. Çok güzel bir vefa örneği sergiliyorsunuz. Görevinizde başarılar diliyorum” diyerek duygularını dile getirdi.