Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
9°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü

Şafak ÜZÜMOĞLU
Kırsal Hizmetler Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ KIRSAL KALKINMA İÇİN KÖYLERDE

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 658
İZMİT BELEDİYESİ KIRSAL KALKINMA İÇİN KÖYLERDE

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, tarım alanlarının verimliliğin arttırılması, hayvancılığın geliştirilmesi, kırsal nüfusun kalkınması ve daha bilinçli üretim için köy muhtarları ve köylere düzenli ziyaretlerini sürdürüyor.

Şubat ayında yapılan ziyaretler kapsamında İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Veteriner Hekimi Gökhan Kılıç, müdürlük personeli Turan Keskin ve Salih Malçok, köy muhtarları ile tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçileri ziyaret etti.

Muhtar Ve Çiftçilerle Fikir Alışverişi

Kaynarca, Eseler, Gökçeören, Çağırgan, Bulduk, Süverler, Kozluca, Emirhan ve Dağköy köylerini kapsayan ziyaretlerde tarım ve hayvancılığa yönelik fikir alışverişinde bulunularak bilinçli üretim, verimin nasıl artırılabileceği, talepler ve yapılması planlanan projelerle ilgili muhtar ve çiftçilerle görüşme sağlandı.

Başkan Hürriyet’e Teşekkür

Önümüzdeki aylarda da devam etmesi planlanan ziyaretlerde çiftçiler tarım, hayvancılık ve üretime önem verdiğini kendilerine her zaman hissettiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler.

 

 -
 -
 -
 -
 -