Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
23°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Muhtarlık İşleri Müdürlüğü

Server YILDIRIM
Muhtarlık İşleri Müdürlüğü

Server YILDIRIM

Görev: Muhtarlık İşleri Müdürlüğü

1980 yılında İzmit’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmit’te tamamladı. 2002 yılında Trakya Üniversitesi Edirne MYO Halkla İlişkiler Bölümü’nden, 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2015’ te Sakarya Üniversitesi’nde Mahalli İdareler ve Şehircilik Yüksek Lisansını tamamladı.

Profesyonel iş hayatına 2004 yılında Kuruçeşme Belediyesi’nde Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başladı. Ardından sırasıyla Özel Kalem, Başkan Asistanı, Muhtar Hizmet Masası Sorumlusu görevlerinde bulundu. 2016 yılında İzmit Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili olarak görev yapmaya başladı. 2018 yılında İşletme ve İştirakler Müdürü olarak atandı. Nisan 2020 tarihinden itibaren de Muhtarlık İşleri Müdür Vekili olarak görevini yapmaya devam etmektedir.

Kocaeli’nde çeşitli STK’larda gönüllü olarak görev yapmış olan Server YILDIRIM hâlihazırda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, Kocaeli Bağımlılıkla Mücadele ve Rehabilitasyon Derneği ve Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneklerinin üyesidir.

Kamu & STK İş Birliği, Protokol Kuralları, Toplantı Yönetimi, Zaman Yönetimi, Etkin Takım Çalışması ve Motivasyon, Hızlı Okuma ve Anlama, Diksiyon, Kamu Mali Yönetim Kontrol Kanunu vb. gibi birçok alanda kişisel ve kurumsal gelişim alanlarında seminerlere katılım sağlayarak eğitimler almıştır.