Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Ümit UÇAR
Park ve Bahçeler Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİNDEN KARAABDÜLBAKİ'YE YENİ PARK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 607
İZMİT BELEDİYESİNDEN KARAABDÜLBAKİ'YE YENİ PARK

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Mahallesinde bulunan kullanım ömrünü tamamlamış mevcut parkı sökerek yerine yeni bir park inşa ediyor

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinden Karaabdülbakili çocukları sevindiren haber geldi. Halkın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam eden İzmit Belediyesi, Karaabdülbaki Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan mevcut parkın revizyon çalışmalarını gerçekleştirerek, eski parkı söküp yerine yeni bir park inşa ediyor.

Mahallelilerin Beklentisi Karşılanıyor

Sosyal belediyeciliğe ve insan odaklı çalışmalara önem veren İzmit Belediyesi, Karaabdülbaki Mahallesi sakinlerine yeni bir park inşa ederek sosyal alan ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapımına devam edilen parkın, toplam alanı 550 metrekare olup, park alanı içerisinde 130 metrekare çocuk oyun alanı ve 40 metrekare oturma alanı bulunmakta. En kısa sürede tamamlanması planlanan park ile mahallelilerin beklentisi karşılanacak.

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -