Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Ümit UÇAR
Park ve Bahçeler Müdürü

Haberler

Kuruçeşme Çok Değişti

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 6042
Kuruçeşme Çok Değişti

Kuruçeşme Doğan Mahallesi’nde incelemelerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bölgenin sahile geçişini kolaylaştıracak viyadük çalışması içinde olduklarını söyledi.

Doğan Mahallesinde cadde ve sokakları tek tek dolaşan, vatandaşlarla sohbet edip esnafları ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı’na Başkan Vekili İbrahim Bulut, Belediye Meclis üyesi Hayrettin Ünlü, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir ile daire müdürleri de eşlik etti. İnceleme gezisi sırasında mahalle muhtarı Sadettin Ölmez de hazır bulundu. Sahille Bağlantı Sağlanacak Mahalle inceleme gezisinde açıklamalarda bulunan Başkan Doğan “Kuruçeşme’mizin daha güzel daha yaşanabilir hale gelmesi için uğraşıyoruz. Özellikle sahile Kuruçeşme’nin birleşmesiyle ilgili çalışmalarımız var. Sahile araç ve yayaların geçişini sağlayacak proje ile ilgili olarak hem Karayolları hem Büyükşehir Belediyesi ile görüşmeler yapıyoruz” dedi.

Kuruçeşme Büyük Değişim Yaşadı

Doğan, göreve geldiklerinde Kuruçeşme’nin şehir ile iç içe olmasına rağmen İzmit’ten kopuk halde olduğunu da hatırlatarak “Kuruçeşme, yaptığımız hizmetlerle büyük bir değişim ve gelişime sahne oldu. Meydan düzenlemesi, cephe iyileştirmeleri, sokak aydınlatmaları, bankaların gelmesi, kültür merkezi, kapalı pazar, idari ve vergi mahkemelerinin faaliyete geçmesiyle bölge adeta cazibe merkezine dönüştü” şeklinde konuştu.

 -
 -