Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Ümit UÇAR
Park ve Bahçeler Müdürü

Haberler

ŞİRİNTEPE'NİN PARKLARI MAHALLELİYİ GÜLÜMSETTİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 302
ŞİRİNTEPE'NİN PARKLARI MAHALLELİYİ GÜLÜMSETTİ

Şirintepe Mahalle Muhtarı Nilgün Düzen, parkların bakımını gerçekleştiren ve eksiklerini gideren İzmit Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerine ve İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e mahalleliler adına teşekkür etti

İzmit Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, Şirintepe Mahallesi sakinlerinin talebi doğrultusunda bölgede bulunan parkların bakımını gerçekleştirerek eksiklerini tamamladı. Kalabalık bir ekiple mahalledeki parkları yenileyen ve temizleyerek halkın kullanımını kolaylaştıran İzmit Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanları, gerçekleştirdiği titiz ve detaylı çalışmayla vatandaşlardan takdir topladı.

Mahalle Çok Memnun

İzmit Belediyesi ekiplerinin gerçekleştirdiği bakım onarım çalışmalarını yerinde takip eden ve verilen hizmetten mahalleli olarak çok memnun olduklarını belirten Şirintepe Mahalle Muhtarı Nilgün Düzen, “İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet başta olmak üzere İzmit Belediyesi Park Bahçeler Müdürü Aysun Bolat Kılıç ve işlerini aksatmadan sahada çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ederim” dedi. Zam için DİSK Genel Başkan Yardımcısı Büyük, Başkan Hürriyet’e teşekkür etti. 

 

 -
 -
 -