Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
11°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Ümit UÇAR
Park ve Bahçeler Müdürü

Haberler

TÜYSÜZLER MODERN FUTBOL SAHASINDA PEYZAJ ÇALIŞMALARI DA TAMAMLANDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 105
TÜYSÜZLER MODERN FUTBOL SAHASINDA PEYZAJ ÇALIŞMALARI DA TAMAMLANDI

İzmit Belediyesi boş araziyi değerlendirerek sosyal alana dönüştürdüğü Tüysüzler Mahallesi’ndeki modern futbol sahasında peyzaj çalışmalarını da tamamladı.

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin, Tüysüzler Mahallesi Kayacık Sokak’ta halka kazandırdığı modern futbol sahasının çalışmaları sürüyor. Toplamda bin 101 metrekare alanda yapılan çalışmayla bölge halkına eğleneceği, spor yapabileceği ve rahat nefes alacağı bir alan hazırlandı. Çalışmaların kesintisiz sürdüğü modern futbol sahasında peyzaj çalışmaları da tamamlandı. Sert zemin ve bitkilendirme çalışmalarını tamamlayan ekipler ailelerin birlikte vakit geçirebileceği kent mobilyaları ve çimlendirme çalışması yapacak.

Yemyeşil Alanlar

Atıl alanları değerlendirerek halka sosyal ve yeşil alanlar oluşturan İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, daha çok gençlerin ve çocukların yararlanacağı, ailelerin de çocuklarını güvenle spor yaparken izleyebileceği alanı en kısa sürede tamamlayarak kullanıma açacak. Tüysüzler Mahallesi’nde yapılan modern futbol sahasında peyzaj çalışmaları kapsamında saha ve çevresinde bitkilendirme yapan ekipler, futbol sahasında çimlendirme ve çevresine oyun grupları ile kamelyalar yerleştirerek çalışmasını tamamlayacak.

 

 -
 -
 -
 -