Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
4°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

BİNLERCE AİLENİN SOFRASINA BEREKET GÖTÜRÜLÜYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 450
BİNLERCE AİLENİN SOFRASINA BEREKET GÖTÜRÜLÜYOR

Kendi öz kaynakları ve hayırseverlerin bağışlarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi desteği ve sıcak yemek dağıtımı hizmeti veren İzmit Belediyesi binlerce ailenin sofrasına bereket götürmeye devam ediyor

Bereket, paylaşmak ve iyilikle gelen on bir ayın sultanı Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşların kapısını çalan İzmit Belediyesi, binlerce ailenin sofrasına konuk oldu. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Ramazan ayının ilk iki haftasında 4 bin 295 ihtiyaç sahibi aileye ramazan kolisi desteğinde bulundu.

10 Bin Öğün Sıcak Yemek

Ramazan ayı boyunca her gün yüzlerce ailenin sofrasında sıcak yemek dumanı tütmesini sağlayan İzmit Belediyesi, Ramazan ayı sürecinde toplam 10 bin öğün sıcak yemek hizmeti sunmuş olacak. Her türlü ihtiyaca cevap vermek için tüm imkanlarını seferber eden ve destek çağrısıyla hayırseverleri İzmitli ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye yönlendiren İzmit Belediyesi, Ramazan ayının ilk iki haftasında 452 çocuklu aileye de süt yardımı yaptı.

Sen De Bir Destek Ver

Hayırseverlerin bağışlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırarak köprü görevi gören İzmit Belediyesi, özellikle Ramazan ayında yoğunlaştırdığı desteklerine yılın her döneminde devam ediyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara yalnız olmadıklarını hissettirmek isteyen bağışçılar www.iftarizmitbel.com ve izmitkardeseller.com adreslerinden veya 0262 318 00 00 numaralı telefondan iftar yemeği ve gıda kolisi yardımında bulunarak bir başkasına iyilik yapmanın huzurunu paylaşabilir.

 

 -
 -
 -