Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

DEZAVANTAJLI VATANDAŞLARA İZMİT BELEDİYESİ MORALİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 278
DEZAVANTAJLI VATANDAŞLARA İZMİT BELEDİYESİ MORALİ

Fiziksel ve zihinsel olarak dezavantajlı vatandaşlara özel kıymet veren İzmit Belediyesi engelliler haftasında onları unutmadığını gösterdi, engelli çocukları çeşitli hediyelerle mutlu etti

Fiziksel ve zihinsel olarak dezavantajlı olan, 10-16 Mayıs tarihleri arasında özel vatandaşların herkesle eşit haklara ve özgürlüğü sahip olduğuna dikkat çekmek için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği Engelliler Haftası nedeniyle İzmit Belediyesi engelli bireylerini ziyaret etti.

Koordinatör Aksu, Mutlu Etti

İzmit Belediyesi Koordinatörü Ozan Aksu, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte engelli bireyleri evlerinde ziyaret ederek, yüzlerinde tebessüm oluşturdu. Özel vatandaşların İzmit Belediyesi’nce her zaman hatırlandığını belirten koordinatör Aksu küçük sürprizlerle konuk olduğu yürekleri mutlu etti.

Başkanımıza Teşekkür Ederiz

Her an halkın yanında olan ve vatandaşına desteğini ihtiyaç duydukları her konu için aralıksız sürdüren İzmit Belediyesi ekipleri Yenimahalle, Kuruçeşme ve Topçular mahallesinde ikamet eden dezavantajlı vatandaşlara yalnız olmadıklarını hatırlattı. Kendilerine verilen değer için teşekkür eden vatandaşlar “Başkanımıza bu önemli günlerde bizleri unutmadığı için çok teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.

 

 -