Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

İYİLİĞİN ADRESİ BU YIL DA DEĞİŞMEDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 394
İYİLİĞİN ADRESİ BU YIL DA DEĞİŞMEDİ

www.iftarizmitbel.com

İhtiyaç sahiplerinin sofralarını bereketlendirmek isteyen İzmit Belediyesinin www.iftarizmitbel.com adresi üzerinden sürdürdüğü iyilik hareketine hayırsever vatandaşların desteği artarak sürüyor

İzmit’te yaşayan zor durumdaki ailelerin ‘yardım’ talebine hızla yanıt veren İzmit Belediyesinin Ramazan ayına özel başlattığı iyilik hareketi vatandaşların desteğiyle gün geçtikçe büyüyor. Hayırseverlerin bağışları ve belediye imkanlarıyla hazırlanan gıda kolileri ve sıcak iftar yemekleri ekonomik açıdan sıkıntılı günler geçiren ve yemek yapabilecek durumda olmayan İzmitliler’e ulaştırılıyor.

Destekler Büyüyor

Geçen yıl ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği göndermek için başlattığı destek kampanyası, kısa sürede yurt genelinde iyilik hareketine dönüşen İzmit Belediyesinin bu yıl da sürdürdüğü kampanyada hayır yapanların sayısı her geçen gün artıyor. Ramazan paketi ve iftar desteği olarak iki ayrı kategoride bağış kabul eden İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İzmitli komşularına yardım etmek isteyenlerden www.iftarizmitbel.com adresini ziyaret etmelerini istedi.