Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
9°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ, ALZHEİMER’DE FARKINDALIK VE BİLİNİRLİĞİ ARTTIRACAK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 179
İZMİT BELEDİYESİ, ALZHEİMER’DE FARKINDALIK VE BİLİNİRLİĞİ ARTTIRACAK

İzmit Belediyesinin, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü sebebiyle düzenleyeceği ve iki gün sürecek etkinlikler bugün saat 13.00’de Alzheimer Yaşam Evi’nde başlayacak

Hayata geçirdiği Alzheimer Yaşam Evi ile çağımızın en yaygın hastalıklarından biri olan Alzheimer’ın yarattığı olumsuz etkileri azaltarak vatandaşlara destek olan İzmit Belediyesi, şimdi de düzenleyeceği etkinlikle hastalığa dikkat çekecek. 41 Burda AVM ve Belsa Plaza’da kurduğu stantlarla vatandaşları hastalıkla ilgili bilgilendiren İzmit Belediyesi, 21 ve 23 Eylül tarihlerinde gerçekleştireceği etkinliklerle toplumda bilinç oluşturacak.

Etkinlikler 21 Ve 23 Eylül’de

Hastalığın belirtileri ile evreleri hakkında vatandaşları bilgilendirmek ve aynı zamanda bu hastalığa dikkat çekmek isteyen İzmit Belediyesinin bugün başlayacak etkinliğinde, saat 13.00’de Alzheimer Yaşam Evi’nde Öğretim Üyesi Dr. Neslihan Alagöz, Doç. Dr. Taner Artan ve Psikolog Kübra Şıvgın Kara Dünya Alzheimer Günü üzerine söyleşi gerçekleştirecek. 23 Eylül Perşembe günü ise saat 13.00’de Alzheimer Yaşam Evi’nde tiyatro, sihirbaz gösterisi ve Hacivat-Karagöz etkinliği düzenlenecek.

 

 -
 -
 -
 -