Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ, COVİD-19 AŞI DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 428
İZMİT BELEDİYESİ, COVİD-19 AŞI DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Halkın koronadan korunmak için aşı randevusunu alan ve hastaneye ulaşımını sağlayan İzmit Belediyesi, pandemi süresince 60 yaş üstü ve engelli vatandaşlara destek olmaya devam ediyor

Pandemi süresi boyunca vatandaşa desteğini en iyi şekilde sunmaya çalışan İzmit Belediyesi 60 yaş üstü ve engelli vatandaşların korona aşısı olmaları için randevularını alıyor, aşı için hastaneye götürüyor. Onlarca vatandaşa aşı ve randevu desteği veren İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü son olarak Orhan Mahallesi Tulkuk Geçici Sokak’ta oturan Mustafa- Mücadiye C. Çiftinin yardım talebine karşılık verdi.

Talep Edene Hemen Destek

Aşı olma gitmek istediklerini ve ulaşım sorunları olduğu belirten ailenin destek çağrısı üzerine harekete geçen Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri aileyi evinden alarak Özel Cihan Hastanesi’ne götürdü. Aşı işlemleri boyunca çifte refakat eden belediye görevlileri ardından aileyi evlerine bıraktı.

Başkana Teşekkür Ettiler

Aşı hizmeti için belediyeye teşekkür eden Mücadiye C., “Aşımızı olduk. Evimize döndük. Bu hizmeti çok iyi bulduk, çok memnun kaldık. Sağ olsun başkanımız ve belediyemiz. Bizimle ilgilenen belediye personeline de çok teşekkür ederiz” dedi. Bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar 0532 166 41 41 numaralı whatsapp hattını veya 0262 318 00 00 numaralı çağrı merkezini arayarak destek isteyebilir.

Haberin videosunu izlemek için lütfen linki tıklayınız:

https://www.youtube.com/watch?v=umRfqxE0gGc

 -
 -
 -