Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ REHBERLİK MERKEZİ YAHYAKAPTAN’DA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1461
İZMİT BELEDİYESİ REHBERLİK MERKEZİ YAHYAKAPTAN’DA

İzmit Belediyesi Aile Rehberlik Merkezi’ne bağlı olarak çocuklara ve ebeveynlere özel danışmanlık sağlayan psikologlar geçici bir süre için Yahyakaptan Mahalle Konağı’nda hizmet verecek.

İzmit Belediyesi Kadın Sosyal Yaşam Merkezi’nde faaliyet gösteren Aile Rehberlik Merkezi’nde çocuklara ve ebeveynlere özel danışmanlık sağlayan psikologlar kısa bir süre için Yahyakaptan Mahalle Konağı’nda hizmet verecek. Çocuklar için danışmanlık ve oyun terapisi hizmetini Psikolog Seyhan Türkmen, yetişkinler için danışmanlık hizmetini ise Psikolog Betül Arıkan sağlayacak.

Hafta İçi Her Gün

Geçici bir süreliğine Yahyakaptan Mahalle Konağında hizmet verecek olan Aile Rehberlik Merkezi’nde iki uzman psikolog aile danışmanlığı, bireysel danışmanlık ve çocuk psikolojisi danışmanlığı hizmetlerini vermeyi sürdürecek. Sağlıklı nesiller yetiştirmek ve iletişimi güçlendirmek adına çocuklarla özellikle ilgilenen psikologlar aile içi ve çevresel sorunların çözümünde de rol oynayacaklar. Yahya Kaptan Mahalle Konağı içerisinde faaliyet gösteren hizmetlerden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlar 311 60 30 numaralı telefondan hafta içi her gün randevu talep edebilecek.