Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

İZMİT’İN GENÇ ÇINARLARI KAPI KAPI GEZEREK VATANDAŞI DİNLEYECEK

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 387
İZMİT’İN GENÇ ÇINARLARI KAPI KAPI GEZEREK VATANDAŞI DİNLEYECEK

İzmit Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine başlayan İzmit’in Genç Çınarları, kentin dört bir tarafında kapı kapı gezerek vatandaşların talep ve önerilerini dinleyecek

İzmit Belediyesi ve vatandaşlar arasında bir köprü vazifesi görecek olan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı İzmit’in Genç Çınarları çalışmalarını hızlandırdı. İzmit’in Genç Çınarları kentin dört bir tarafını kapı kapı gezerek vatandaşların talep, şikâyet ve önerilerini dinleyecek. Böylece İzmit Belediyesi hizmetlerini vatandaşlara çok daha hızlı şekilde ulaştıracak.  

Daha Hızlı İletişim Daha Hızlı Çözüm

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Bünyesinde faaliyet gösteren ve Ramazan ayında sıcak yemek dağıtımı, gıda kolisi dağıtımı ve Kocaelispor hediyelerinin dağıtımını gerçekleştiren İzmit’in Genç Çınarları, vatandaşla daha hızlı iletişim kurabilmek ve daha hızlı çözüm üretebilmek adına kapı kapı gezerek talep ve önerileri dinleyecek. Bu kapsamda ekip mahalle ziyaretlerine Yenişehir Mahallesi ile başlayacak. Yenişehir Mahalle Muhtarı Salih Çuman ile görüşmelerini gerçekleştiren ekip, Yenişehir Mahallesi’nde çalınmadık kapı bırakmayacak.

 

 -