Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

KARDEŞ ELLER DAYANIŞMANIN ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 589
KARDEŞ ELLER DAYANIŞMANIN ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

İhtiyaç sahibi vatandaşlara yardımcı olmak için hayata geçirilen Kardeş Eller Projesi üzerinden destekte bulunan bir vatandaşımızın bağışları, gıda kolileriyle birlikte ailelere teslim edildi

Ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşların başta gıda ve giyim olmak üzere birçok talebini karşılayabilmek adına çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesinin Kardeş Eller Projesi kendi öz kaynaklarının yanı sıra duyarlı vatandaşlardan da yoğun destek görüyor. İzmit sınırlarını aşarak Türkiye’nin farklı bölgelerinden destek gören örnek proje Kardeş Eller, sosyal dayanışmanın adresi olmaya devam ediyor.

Etler Tek Tek Teslim Edildi

Son olarak adının gizli kalmasını isteyen İzmitli bir hayırseverin bağışladığı etleri teslim alan İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, bağışlanan etleri eşit parçalara bölerek belirlenen ihtiyaç sahiplerinin evlerine tek tek teslim etti. Gıda yardımlarıyla birlikte bağışlanan etleri alan vatandaşlar, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve hayırseverlere teşekkür etti.

Haberin videosunu izlemek için lütfen linki tıklayınız;

https://www.youtube.com/watch?v=ova9cxcUMXk

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -