Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Yasemin GÖZKONAN KAHVECİ
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü

Haberler

YARDIMSEVERLERİN BAĞIŞLARI İZMİTLİ KARDEŞLERİNE ULAŞIYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 328
YARDIMSEVERLERİN BAĞIŞLARI İZMİTLİ KARDEŞLERİNE ULAŞIYOR

İzmit Belediyesinin Kardeş Eller Projesi aracılığıyla yardım hareketine katılan hayırseverlerin hafta sonu yaptığı bağışlar, İzmitli ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya başladı

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, dayanışma ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayında, ihtiyaç sahibi aileler ile hayırsever vatandaşlar arasında köprü olmaya devam ediyor. İzmit Belediyesinin Kardeş Eller projesiyle iyiliğe ortak olmak isteyen yardımseverlerin bağışladığı ürünler ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmaya devam ediyor.

Ailelere Götürülüyor

İzmit Belediyesinin yardım zincirine katılarak İzmitli komşularının sofrasına bereket getiren hayırseverlerden İsmail Hakkı Tam’ın bağışladığı 5 ton patates ve 3 ton soğan ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmaya başladı. Bağışlanan ürünler Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ramazan paketlerinin yanında ihtiyaç sahibi ailelerine ulaştırılıyor.

Bağış İçin: izmitkardeseller.com

İzmit Belediyesi, ramazan paketleri ve sıcak iftar yemeğiyle her gün yüzlerce ailenin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İhtiyaç sahibi ailelere katkıda bulunmak isteyen bağışçılar, izmitkardeseller.com adresine girerek ramazan paketi ve iftar desteği verebiliyor. Bağışta bulunmak veya destek almak isteyen vatandaşlar 318 00 00’ı arayarak da detaylı bilgi alabilir.

 

 -
 -
 -