Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
25°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ İLE “TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ İZMİT”

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 172
İZMİT BELEDİYESİ İLE “TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ İZMİT”

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, temiz bir çevre için kent genelindeki çalışmalarına titizlikle devam ediyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen temizlik çalışmaları, kentin tüm sokak ve caddelerinde aralıksız olarak devam ediyor. Ekipler, temizlik çalışmaları kapsamında şehrin muhtelif yerlerinde ot biçme, çöp toplama, yol yıkama ve süpürme gibi geniş kapsamlı birçok çalışma gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, son olarak Plajyolu Cumhuriyet Mahallesi, Ayazma Mahallesi ve Akmeşe Mahallesi'ni hijyenle buluşturdu.

Pırıl Pırıl Yollar

Plajyolu Cumhuriyet Mahallesi'nde geniş kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiren İzmit Belediyesi ekipleri, yol süpürme aracı ile süpürülen yolları tazyikli su ile yıkayarak tüm bölgeyi pırıl pırıl yaptı. Yıkama çalışmalarının yanı sıra ekipler, yol kenarlarında çıkan otları biçti ve hasar gören çöp konteynerlerinin tamirlerini tamamladı. İzmit’in tüm sokak ve caddelerinde çalışmalarını titizlikle yürüten ekipler, vatandaşların daha temiz ve ferah bir şehirde yaşamaları için tüm çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam edecek.

Hürriyet Ve Ekibine Teşekkür

Gerçekleştirilen çalışmalardan mahalle halkı olarak çok memnun kaldıklarını dile getiren Plajyolu Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yaman, “İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallemizde genel bir temizlik mücadelesi başlattı. 1 Eylül'de hem okulların açılması sebebiyle hem de sinekleri önlemek amacıyla İzmit Belediyesi’nin bütün ekipleri şu anda sahamızda büyük bir özveri ile çalışıyor. Yapılan bu özverili çalışmalar için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e ve ekibine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

 -
 -
 -
 -
 -