Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

İZMİT BELEDİYESİNDEN KOCAELİ STADYUMU’NDA MAÇ TEMİZLİĞİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 163
İZMİT BELEDİYESİNDEN KOCAELİ STADYUMU’NDA MAÇ TEMİZLİĞİ

İzmit Belediyesi, Kocaelispor’un Ümraniyespor ile oynayacağı TFF 1. Lig’deki ilk hafta maçı öncesi Kocaeli Stadyumu’nda kapsamlı temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi

11 yıllık aranın ardından yeniden TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan kentin markası Kocaelispor, ilk hafta maçında bu akşam 20.30’da Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek. İzmit Belediyesi Temizlik İşleri ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de yüzde elli tribün kapasitesi ile oynanacak maç öncesi Kocaeli Stadyumu’nda dezenfeksiyon ve temizlik çalışması gerçekleştirerek taraftarlar için stadyumu hazır hale getirdi.

Bizim İçin Bu Maçı Alın

Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kocaelispor’un maçını izlemek için stadyuma gelecek taraftarların gönül rahatlığıyla maçı seyredebilmeleri için stadın iç ve dış giriş kapılarını ilaçla dezenfekte etti. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de stadın dış çevresini de süpürge ve yıkama araçlarıyla temizledi. İzmit Belediyesi ekipleri, Kocaelispor’a başarılar dilerken futbolculara, “Bizim için bu maçı alın” mesajını gönderdi.

 

 -
 -
 -