Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
9°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

İZMİT CADDELERİNDE GECE GÜNDÜZ HİJYEN MESAİSİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 152
İZMİT CADDELERİNDE GECE GÜNDÜZ HİJYEN MESAİSİ

Kentte trafik yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde yıkama çalışmalarını gece gerçekleştiren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çarşı’nın merkezini de pırıl pırıl yaptı

Koronavirüs salgınının başından beri pandemi tedbirlerini aralıksız uygulayan İzmit Belediyesi, İzmit’teki tüm mahallelerde cadde ve sokakları belirlenen takvim doğrultusunda gece gündüz periyodik olarak yıkamayı ve dezenfekte etmeyi sürdürüyor. Ekipler son olarak gece yapılan yıkama çalışmasıyla; İstiklal Caddesi, Abdurrahman Yüksel Caddesi, Tekel Geçidi, Feridun Özbay Caddesi, Bakırcılar Çarşısı ve Çarşı merkezini hijyenle buluşturdu.

Önce Köpük, Sonra Fırça

İlçede insan ve trafik yoğunluğunun az olduğu bölgelerde çalışmalarını gündüzleri gerçekleştiren ekipler, merkezi ve yoğunluğun fazla olduğu bölgelerde ise gece geç saatlerde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında girdikleri cadde ve sokaklarda bulunan çöp konteynerlerini, kaldırımları ve yolları köpüklü suyla yıkayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ellerine aldıkları fırçalarda da temizliğe farklı bir boyut kazandırıyor.  İzmit’in tüm bölgelerine tek tek ulaşan ekipler, çalışmalarına her gün kentin farklı bölgelerinde devam ediyor.

 

 -
 -
 -