Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
9°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

İZMİT’TE ÇÖP KONTEYNERLERİ HİJYENLE BULUŞTURULUYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 129
İZMİT’TE ÇÖP KONTEYNERLERİ HİJYENLE BULUŞTURULUYOR

İzmit Belediyesi, kentin en işlek bölgesi Çarşı ve ilçe merkezinde bulunan çöp konteynerleri ile mazgalları yıkayarak dezenfekte etti

İzmit Belediyesi’nin şehir genelinde yürüttüğü temizlik çalışmaları, her alanda aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bir yandan rutin temizlik çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, diğer yandan da mahallelerdeki çöp konteynerlerini yıkayarak daha temiz ve daha güvenli hale getiriyor. Bu çalışmalar kapsamında ekipler son olarak, kentin en işlek bölgesi Karabaş Mahallesi başta olmak üzere ilçe merkezinde bulunan konteyner ile mazgalları hijyenik hale getirdi.

Yıkama ve İlaçlama Yapıldı

Yürüyüş Yolu, Kent Meydanı, Baç, Santral, Fethiye Caddesi ve Yeni Cuma mevkileri olmak üzere çarşı merkezindeki bütün konteynerler ile mazgalları yıkayan ve ardından gerçekleştirdiği ilaçlama çalışması ile dezenfekte eden İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına periyodik aralıklarla devam edecek. Mesaisini 7 gün 24 saat sürdüren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlara da çöp konteynerlerini itina ile kullanmaları konusunda çağrıda bulundu.

 

 -
 -
 -