Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

İZMİT’TE GECE GÜNDÜZ TEMİZLİK MESAİSİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1241
İZMİT’TE GECE GÜNDÜZ TEMİZLİK MESAİSİ

İzmit Belediyesi tarafından şehir merkezi ve köy ayrımı yapılmaksızın gece gündüz yürütülen çalışmalar sonucunda İzmit’in cadde ve sokakları tertemiz bir görüntüye kavuşuyor.

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün çalışmaları daha temiz İzmit için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gündüz 08:00 gece 03:00 saatleri dâhilinde aralıksız olarak devam eden temizlik çalışmaları sonucu İzmit’te sokak ve caddeler pırıl pırıl bir görüntüye kavuşuyor.

Hayati Önem Taşıyor

İzmit’te ki temizlik hizmetinin belli bir program kapsamında gerçekleştiğini belirten belediyenin temizlik işleri yetkilileri “İzmit gündüz nüfusu gece nüfusunun iki katı olan bir şehirdir. Dolayısıyla temizlik hizmeti hayati bir önem taşımaktadır. Mevcut günlük yaşantıyı olumsuz etkilemeyecek şekilde temizlik hizmetimize devam ediyoruz “şeklinde konuştular.

Alo Atık Hattı

Vatandaşlara çöplerini çöp atma saatlerinde sokağa çıkarmaları konusunda da uyarılarda bulunan yetkililer ayrıca sokaklarda görüntü kirliliğinin önüne geçmek amacıyla belediyenin Alo Atık hattını da kullanabileceklerini belirttiler.

 -
 -
 -
 -