Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

MÜDÜRLÜKLERİMİZ

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Havva AÇIKGÖZ
Temizlik İşleri Müdürü

Haberler

MUHTAR FIRAT ÇİÇEK’TEN İZMİT BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 111
MUHTAR FIRAT ÇİÇEK’TEN  İZMİT BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

Ayazma Mahalle Muhtarı Fırat Çiçek, İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği çalışmalar için sosyal medyadan teşekkür etti

İzmit Belediyesi, ilçenin dört bir yanında vatandaşların taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılaşmaya devam ediyor. Son olarak Ayazma Mahallesi’ne çıkarma yapan İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mahallenin tüm köşelerinde gerçekleştirdikleri detaylı yıkama, süpürge, tırpan ve ot biçme çalışmaları ile bölgeyi tertemiz hale getirdi. Yaz mevsiminin geride kalmasının ardından İzmit’te çalışmalarını hızlandıran belediyeye bağlı ekipler, rutin ve talepler sonrası oluşturulan program dâhilinde mesaisine aralıksız devam edecek.

Sosyal Medyadan Yayınladı

Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmalardan memnun kalan Ayazma Mahalle Muhtarı Fırat Çiçek, bölge sakinleri adına sosyal medya hesabından teşekkür yazısı yayınladı. Çiçek açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Açık araçlık malzemeleri topluyoruz, süpürge aracı ile dip köşe süpürüyoruz, kış öncesi son son çimleri biçiyoruz. Sonra; yanlışlıkla düşen-atılan maskeleri, istemeden sağa sola koyulan çocuk bezlerini, sokak hayvanları yesin diye bırakılan kurumuş küflenmiş ekmekleri, konteynerlere değil de sigaralıklara atılan evsel atıkları temizliyoruz. İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’müze ve Park Bahçeler Müdürlüğü’müze teşekkür ediyoruz.”

 

 -
 -
 -