Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Sizin için çalışıyoruz. Tam 152 proje...
Çalışmalarımız
Diğer Çalışmalarımız
ÇALIŞMALARIMIZ / KÖY KONAKLARI

'Halkımız Konaklara Layık' sloganıyla yola çıktığımız projemiz kapsamında 50 mahallemizde olduğu gibi 52 köyümüzün de bize bağlanmasıyla birlikte köy konaklarımızı yapmaya başladık. İçerisinde halkımızın bir çok ihtiyacını karşılayacak birimin yer aldığı köy konaklarımız vatandaşlarımız tarafından da büyük ilgi görüyor.

Çubuklu Osmaniye, Gökçeören, Ortaburun, Hakkaniye ve Eseler olmak üzere toplamda 5 köy konağımız bulunmakta. 

 

ESELER KÖY  KONAĞI

1903 metrekareden oluşan Eseler Mahalle Konağı’nın inşaat alanı,  256.35 metrekareden oluşuyor. Zemin Katında muhtarlık, köy odası, kütüphane, çay ocağı, hol ve engelli wc bulunan binanın birinci katında, çok amaçlı salon, ofis, mutfak, hol ve WC yer alıyor.  Mahalle Konağı’nın çevresinde, Peyzaj düzenlemesi, spor sahası, oturma alanları yapılıyor. 

ORTABURUN KÖY KONAĞI

İnşaat Alanı 300.12 metrekarelik alandan oluşan Mahalle Konağı’nın zemin katında Muhtar Odası, Köy Oturma Odası,  Çay ocağı, Hol ve engelli wc yer alırken, birinci katında çok amaçlı salon, ofis, mutfak, hol ve wc yer alacak.  Konağın çevresinde peyzaj düzenlemesi, oturma alanları yer alıyor. 

GÖKÇEÖREN KÖY KONAĞI

zeminle birlikte 3 katlı köy konağında, muhtar odası, çok amaçlı salon, köy odası, depo, baya bayan wcler ve servis alanları gibi yerler bulunuyor.

ÇUBUKLU OSMANİYE KÖY KONAĞI

Yaklaşık 120 bin liraya mal olan 200 metrekare inşaat alanına sahip 2 katlı Çubuklu Osmaniye köy konağında köy odası, muhtar odası, servis alanı, çok amaçlı salon bulunuyor.3 katlı Gökçeören köy konağında da  muhtar odası, çok amaçlı salon, köy odası, depo, baya bayan wcler ve servis alanları yer alıyor. 

Fotoğraf Galerisi